Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Воєнний кабінет Тимошенко презентував програму забезпечення житлом військових

  • Розсилка
   У Воєнному кабінеті Тимошенко вважають, що новий документ сформує принципово інші відносини між військовими та державою - Воєнний кабінет Тимошенко презентував програму забезпечення житлом військових
   У Воєнному кабінеті Тимошенко вважають, що новий документ сформує принципово інші відносини між військовими та державою

  Програма забезпечення житлом стане заохочувальною частиною воєнного контракту

  Воєнний кабінет кандидата у президенти від партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко розробив програму забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України службовим житлом на період проходження служби і власним житлом на пільгових умовах. Про це повідомив координатор Воєнного кабінету Андрій Сенченко, йдеться на партійному сайті.  «Головне в цій програмі – система забезпечення власним житлом військовослужбовців. Вона стимулює молоду людину йти в армію, стимулює військових підписувати нові контракти і продовжувати службу в армії», – сказав він.

  Сенченко наголосив, Україні потрібна не просто контрактна армія, а професійна контрактна армія.

  «Саме така програма, майже вперше в історії України, дає чіткі відповіді військовим, як реально отримати житло, а не обіцянки. І кожен з них зможе скористатися програмою практично з першого місяця своєї служби», – зауважив Сенченко.

  Він також звернув увагу на те, що програма забезпечення житлом стане заохочувальною  частиною воєнного контракту, також розробленого командою Тимошенко.

  Зокрема, новий документ сформує принципово інші відносини між військовими та державою – повної поваги до всіх, хто служить у ЗСУ, і забезпечить гідну систему соціального захисту для військових та їх родин.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ