Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чи вдасться Тимошенко знайти спільну мову з Путіним в рамках Будапештського формату?

  • Юрій Луканов

   Журналіст

  • Розсилка
  Тимошенко продовжує розводити свій електорат, який, за висновками соціологів, є найбідніші прошарки населення, а значить найменш освічені - Чи вдасться Тимошенко знайти спільну мову з Путіним в рамках Будапештського формату?
  Тимошенко продовжує розводити свій електорат, який, за висновками соціологів, є найбідніші прошарки населення, а значить найменш освічені

  Наполягання саме на Будапештському форматі залучить до процесу нинішнього тактичного союзника Росії - Китай

  Почав читати, що там Тимошенко наговорила в останньому інтерв'ю. Зразу про міжнародку заговорила, Дипломатичні позиції України дуже слабкі. Порошенко, за її словами, це проект Кремля і він хоче бачити Україну в руїнах. А от вона буде зустрічатися з Путіним тільки в рамках Будапештського формату з тими гарантіями, які дані України підписантами. 

  Тимошенко продовжує розводити свій електорат, який, за висновками соціологів, є найбідніші прошарки населення, а значить найменш освічені. Тобто він не знається на тонкощах справи. 

  Справа не лише в тому, що Будапештський меморандум з боку України був дуже наївним документом, де серед декларацій про повагу до територіальної цілісності України, нема жодного механізму за винятком одного: у випадку нападу на Україну з використанням ядерної зброї або загрози такого нападу країни підписанти зобов'язуються порушувати це питання в ООН. З таким механізмом, поки вони порушуватимуть питання, Україна може бути знищена. Це не значить, що не треба посилатися на цей документ, але в цьому випадку можна апелювати лише до моральної відповідальності.  А наполягання саме на Будапештському форматі залучить до процесу нинішнього тактичного союзника Росії - Китай. Як ви думаєте, чи його присутність посилить наші позиції? Що принципово іншого можуть запропонувати країни-підписанти, які, крім Китаю, і так беруть участь у процесі? Вони від зміни формату стануть більш наполегливими, більш жорсткими по відношенню до Росії? Я ось маю великі сумніви. 

  Так що демагогія. Демагонія і ще раз демагогія. 

  Я маю деякі матеріали з кулуарів Вашингтона. Мабуть, викладу їх тут трохи пізніше.

  Нагадаю ще, що лідерка партії «Батьківщина» після того, як питання НАТО почали бурхливо обговорювати, публічно оголосила про підтримку цього курсу, але у свою офіційну програму кандидата в президенти записати це забула.

  Джерело: блог Юрія Луканова

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ