Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Державні шахти врятує підвищення ціни на вугілля - профспілки

  • Розсилка
  Державні шахти врятує підвищення ціни на вугілля - профспілки

  На думку глава Незалежної профспілки гірників Донбасу, якщо прив'язка українського вугілля до низьких цін на роттердамській біржі залишиться, то державні шахти збанкрутують

  На думку представників шахтарських профспілок, ситуація в державному вугледобувному комплексі наближається до катастрофічної. Такий прогноз зробив глава Незалежної профспілки гірників Донбасу Микола Волинко, коментуючи підсумки круглого столу, що пройшов в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції.

  «Якщо прив'язка українського вугілля до низьких цін на роттердамській біржі залишиться, то державні шахти збанкрутують, десятки тисяч шахтарів залишаться без роботи», - заявив Волинко.  На його думку, формула «Роттердам +» дещо поліпшила умови роботи шахт, проте через високу собівартість українського вугілля, вони все ще потребують допомоги з боку держави.

   «Якщо не підвищити ціну на вугілля державних шахт, то шахти зупиняться. Ціна повинна бути істотно вище », - підкреслив він.

  Як повідомлялося, в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції пройшло засідання «круглого столу» на тему «Високі тарифи як наслідок корупції і монополізації енергетики. Як запобігти і кому відповідати?».

  У круглому столі взяли участь народні депутати, представники правоохоронних органів, Антимонопольного комітету України, експерти та керівники профспілкових організацій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ