рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Експрем‘єр прогнозує долар по 40 гривень

  • Розсилка
  <span>Олексій Гончарук наголошує, що Україні категорично не можна допустити навіть ймовірності дефолту</span> - Експрем‘єр прогнозує долар по 40 гривень
  Олексій Гончарук наголошує, що Україні категорично не можна допустити навіть ймовірності дефолту

  Олексій Гончарук: у випадку дефолту зовнішній борг України не зникне, він просто розтягнеться у часі, але позбавить нас доступу до нових фінансових ресурсів

  Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прогнозує долар по 40 гривень. Він наголошує, що Україні категорично не можна допустити навіть ймовірності дефолтуПро це він написв у Facebook.

  Гончарук зазначив, якщо Україна вибере дефолт як «легку відповідь на складні питання», то нам варто готуватися до найбільш песимістичного сценарію.

  У випадку дефолту, за словами експрем’єра, зовнішній борг України не зникне. Він просто розтягнеться у часі, але позбавить нас доступу до нових фінансових ресурсів. «А вони будуть дуже необхідні країні вже у найближчому майбутньому – пік проблем попереду», - зазначає він.

  «А ще, думаючи на крок наперед, я бачу черги безробітних, зруйновані плани на майбутнє для мільйонів людей і долар по 40», - резюмує Гончарук.

  Як повідомлялось, Національний банк відновив постачання готівкового долара в Україну.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ