рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кількість безробітних в Україні зростає - Держстат

  • Розсилка
  Безробітних українців торік побільшало  - Кількість безробітних в Україні зростає - Держстат
  Безробітних українців торік побільшало 

  Наприкінці 2019 року безробіття в Україні зросло

  Кількість зайнятого населення у віці 15 років і старше в ІV кварталі 2019 року становила 16,5 млн осіб, а у віці 15-70 років - 16,4 млн осіб. Про це свідчать результати обстеження робочої сили Державної служби статистики України.

  За даними статистичного відомства, кількість безробітного населення віком 15 років і старше та у віці 15-70 років складала по 1,6 млн осіб.

  У ІV кварталі 2019 року рівень зайнятості населення віком 15 років і старше становив 51,2%, а серед населення віком 15-70 років - 57,7%. Рівень безробіття серед робочої сили віком 15 років і старше та у віці 15-70 років складав по 8,7%.


  screenshot_2_1929

  Напередодні глава уряду Денис Шмигаль назвав категорії громадян, які отримають допомогу від держави. Крім того, в уряді обіцяють спростити оформлення субсидій для тих, хто втратив роботу через карантин.

  Як повідомлялося, в Офісі президента очікують падіння економіки України за оптимістичного сценарію поширення коронавірусу до 5% ВВП у 2020 році. 

  Також нагадаємо, гендиректор Dragon Capital прогнозує, що цього року Україну чекає падіння ВВП на 4−9% і курс 30−35 грн/$.

  До слова, бізнес-асоціації закликали Зеленського не вводити надзвичайний стан. У заяві йдеться, що запровадження надзвичайного стану може призвести до втрати мільйонів робочих місць і масових протестів.

  Також нагадаємо, що МОЗ закликає нардепів запровадити надзвичайний стан по всій країні.

  Читайте також статтю:


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ