Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко: Переговори по Nord Stream-2 продовжуються, німецьким компаніям запропонували участь в управлінні ГТС

  • Розсилка
  Порошенко: Переговори по Nord Stream-2 продовжуються, німецьким компаніям запропонували участь в управлінні ГТС

  От тільки механізми захисту транзиту газу через Україну Київ і Берлін бачать по-різному

  Україна продовжує свою боротьбу за припинення будівництва газопроводу «Північний потік – 2», заявив президент України Петро Порошенко.

  «Північний потік – 2» не є новим у дискусіях між Україною та Німеччиною, між Україною і Європейським Союзом. Ми твердо наголошуємо, що ми не припинили нашу боротьбу за те, щоб зупинити будівництво «Північного потоку – 2», запропонувавши німецьким компаніям участь в управлінні українською газотранспортною системою», - сказав Порошенко на спільному брифінгу з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

  Він пояснив, що позиція Німеччини – це захистити Україну і забезпечити її безпеку. От тільки механізми захисту цієї безпеки поки що країни бачать по-різному.  «Німеччина – у вигляді гарантування певного обсягу прокачки (російського газу через територію України – Ред.). Ми бачимо у вигляді зупинки  будівництва цього газопроводу, в зв’язку з тим, що ми бачимо серйозну політичну забарвленість і загрозу для України», - пояснив Порошенко.

  «І можу наголосити, що наші переговори з Німеччиною продовжуються», - додав президент України.

  Ангела Меркель також підтвердила, що є спільна мета – Україна повинна залишатись транзитною країною.

  «Я говорила вже російському президенту, що Nord Stream-2 для мене не означає, що Україна не буде більше транзитною країною», - сказала канцлер.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ