рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сьогоднішнє голосування за законопроект 2233 покаже агентів Коломойського у Раді, - експерт

  • Розсилка
  Законопроект 2233 направлений на використання політичної влади в інтересах олігарха Ігоря Коломойського, - Трохимець - Сьогоднішнє голосування за законопроект 2233 покаже агентів Коломойського у Раді, - експерт
  Законопроект 2233 направлений на використання політичної влади в інтересах олігарха Ігоря Коломойського, - Трохимець

  У парламенті голосуватимуть за законопроект від Геруса, що призведе до ручного управління ринком електроенергії - Трохимець

  Законопроект «Про внесення зміни до Закону України «Про ринок електричної енергії» (№2233) встановлює ручне регулювання цін на ринку для окремих споживачів. Голосування за нього покаже, хто з депутатів працює в інтересах бізнесмена Коломойського.

  Про це написав президент Асоціації енергетики України Олександр Трохимець на своїй сторінці в Facebook.

  «Законопроекти від голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса (чи його поплічників) направлені не на розбудову ринку електричної енергії, а навпаки - на його ручне управління та використання політичної влади в інтересах олігарха Ігоря Коломойського. Сьогодні в порядку денному знаходиться законопроект 2233, яким «Слуги народу» намагаються встановити ручне регулювання на ціни електроенергії для окремих споживачів», - написав Трохимець.

  Він нагадав, що проти ухвалення цього законопроекту висловились енергоексперти, а також бізнес асоціації, які попередили про негативні наслідки для країни в разі його прийняття, зокрема, про можливість зриву євроінтеграції України.

  «Щодо недопустимості прийняття даного законопроекту висловлювались Європейська бізнес Асоціація. Ми також звертались до керівництва Верховної Ради України з листом, де вказували на порушення Регламенту та необґрунтованість положень законопроекту 2233», - написав Трохимець.

  На думку експерта, сьогоднішнє голосування за цей законопроект стане моментом істини для Верховної Ради, оскільки воно покаже скільки депутатів працює в інтересах держави, а скільки – в інтересах олігарха Коломойського.

  «Що візьме верх: законні інтереси інвесторів та верховенство права чи інтереси Коломойського? І хто з народних депутатів фракції «Слуга народу» та інших фракцій відстоює права людей, а хто є агентами олігарха Коломойського? Сьогодні все дізнаємось!!!», - написав Трохимець.

  Нагадаємо, раніше Американська торговельна палата в Україні закликала зняти з розгляду законопроект «Про внесення зміни до Закону України «Про ринок електричної енергії» (№2233), оскільки він скасовує реформу енергоринку та може завадити синхронізації української енергосистеми з європейською.

  Перша енергетична асоціації України (ПЕАУ) заявила, що ухвалення цього законопроекту поверне ручне регулювання в електроенергетиці й скасовує реформу ринку електроенергії. Європейська Бізнес Асоціація висловила занепокоєння тим, що важливі для енергетичної галузі законопроекти були схвалені Комітетом Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП з порушенням регламентних норм.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ