Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Туреччині хочуть рятувати ліру за допомогою туризму

  • Розсилка
  У Туреччині хочуть рятувати ліру за допомогою туризму

  Розвиток туристичної галузі в Туреччині почався набагато пізніше, ніж в країнах-конкурентах

  Туреччина незабаром може підвищити планку доходів від туризму до рівня в 50 мільярдів доларів, що стане гарною підмогою для зусиль по зниженню дефіциту поточного рахунку країни, вважає керівник групи туркомпаній Limak Каан Кавалоглу.

  Кавалоглу нагадав, що розвиток туристичної галузі в Туреччині почався набагато пізніше, ніж в країнах-конкурентах по Середземноморського регіону - Іспанії, Італії та Франції.

  «У цих країнах інвестиції в туріндустрію почалися ще в 60-70 роках, що приносить їм щорічний прибуток в 60-70 мільярдів доларів», - констатував глава Limak.

  Він нагадав, що найкращим сезоном для туристичної індустрії Туреччини став період 2014-15 років, проте ситуація змінилася після кризи в турецько-російських відносинах. На сектор також вплинули теракти в ряді країн Європи, що привело сферу туризму Туреччини до спаду. «Не помилюся, якщо скажу, що і сьогодні показники туризму Туреччини знаходяться на 30 відсотків нижче рівня сезону 2014-15 років», - констатував Кавалоглу.

  Разом з тим, в нинішньому році зафіксовано рекорд числа російських туристів, які прибули на відпочинок до Туреччини. Незважаючи на економічну кризу в Росії, росіяни готові платити доларам за відвідування турецьких курортів, зазначив глава групи Limak.

  Зазначимо, національна валюта Туреччини продовжує падіння. Так в п’ятницю, 10 серпня, курс ліри зменшився до показника 6.04 за долар. Тим самим турецька грошова одиниця втратила іще 8%.

  Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган застеріг США, що політика Вашингтона може поставити під загрозу партнерство з Анкарою.

  Джерело: Анадолу

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ