рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Оновлення транспорту: Київ придбає в лізинг 200 великих автобусів

  • Розсилка
  Оновлення транспорту: Київ придбає в лізинг 200 великих автобусів

  Автобуси столиця може отримати вже восени

  Київська влада планує придбати в лізинг 200 автобусів великої місткості. Новий громадський транспорт місто може отримати вже восени. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-пресконференції.

  «Зазначу, що в березні Київрада ухвалила рішення і дозволила  КП «Київпастранс» укласти договір з «Укргазбанком» на придбання в лізинг 200 автобусів великої та особливо великої місткості. Фінансовий лізинг, зважаючи на бюджетні обмеження, сьогодні є єдиною можливістю для оновлення рухомого складу «Київпастрансу», - сказав Кличко. - «Укргазбанк», майже 95% акцій якого належать державі, запропонував найбільш вигідні умови фінансового лізингу. Автобуси столиця може отримати вже восени. А кошти має віддати протягом наступних 3,5 років».

  Він підкреслив, що це найбільша за багато років закупівля громадського транспорту для Києва. 

  «Так, останнім часом деякі ЗМІ публікували відверто неправдиву інформацію щодо прозорості проведення лізингових процедур. Зокрема, щодо вибору постачальника автобусів для міста. Я розумію, що зараз політична боротьба переважає над об’єктивністю, а інколи – і над здоровим глуздом. Але не треба робити заручниками цього киян і їх комфорт. Ці 200 автобусів життєво необхідні місту!» - підкреслив Кличко.

  Мер повідомив, що доручив здійснити додаткову перевірку усіх пропозицій, що надійшли місту від постачальників.

  «Щоб припинити спекуляції, я доручив КП «Київпастранс» спільно з «Укргазбанком» здійснити додаткову відкриту і публічну перевірку всіх пропозицій, що надійшли від постачальників. Розібрати ситуацію до молекул, щоб ні в кого не було сумнівів та публічно прозвітувати про остаточний вибір. Місто повинне розвиватися – незалежно від політичних чи інших інтересів деяких «діячів», - наголосив Кличко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ