Під Києвом грабіжник застрелив колишнього бійця АТО

  Руслан Єсюк воював в зоні АТО в складі 72-ї ОМБр
  Співробітник охоронної фірми, який загинув під час нападу грабіжника на ювелірний магазин під Києвом, був колишнім бійцем АТО. Про це в соцмережі Facebook написав друг загиблого Анатолій Штефан. «Важко повірити. Вчора прийняв свій останній бій побратим Руслан Есюк. На мирній території під час пограбування ювелірного магазину в місті Біла
  • 4 Грудня, 2017, 16:09
  • Розсилка
  Руслан Єсюк
  Руслан Єсюк

  Руслан Єсюк воював в зоні АТО в складі 72-ї ОМБр

  Співробітник охоронної фірми, який загинув під час нападу грабіжника на ювелірний магазин під Києвом, був колишнім бійцем АТО.

  Про це в соцмережі Facebook написав друг загиблого Анатолій Штефан.

  «Важко повірити. Вчора прийняв свій останній бій побратим Руслан Есюк. На мирній території під час пограбування ювелірного магазину в місті Біла Церква», - написав він.

  За словами Штефана, Єсюк одним з перших пішов воювати в зону АТО в складі 72-ї ОМБр, а його дружина була волонтером.  «Пішов працювати. Але тут, в тилу, упирі взяли зброю в руки для швидкого заробітку ... »- зазначив Штефан.

  Нагадаємо, 3 грудня в місті Біла Церква на Київщині стався розбійний напад на ювелірний магазин. Коли на місце події прибула приватна охорона, грабіжник відкрив стрілянину по охоронцям. Один з постраждалих помер у лікарні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ