Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сади панд, гігантський дракон: на киян чекає дивовижний Фестиваль китайських ліхтарів (фото)

  • Розсилка
  Під час монтажу інсталяцій використано близько 15 тисяч лампочок і більше 2 кілометрів шовку - Сади панд, гігантський дракон: на киян чекає дивовижний Фестиваль китайських ліхтарів (фото)
  Під час монтажу інсталяцій використано близько 15 тисяч лампочок і більше 2 кілометрів шовку

  Підготовка до фестивалю тривала весь минулий рік

  В Україну прибув всесвітньо відомий Фестиваль гігантських китайських ліхтарів. 14 лютого, в День закоханих, компанія Grand Event відкриє двері киянам і гостям столиці.

  Сади панд, рожеві фламінго, містичний китайський дракон - на Співочому полі на гостей чекають близько 30 різних інсталяцій, над якими працювала спеціально запрошена команда фахівців з Китаю.

  Під час монтажу використали близько 15 тисяч лампочок і більше 2 кілометрів шовку. А сама установка, за словами організаторів, зайняла майже два тижні.





  «Підготовка до фестивалю тривала весь минулий рік. Спочатку були тривалі переговори з нашими китайськими колегами, а після укладення договору - перевезення комплектуючих і установка. Зате тепер ми можемо з радістю поділитися цією красою з відвідувачами нашого парку. Дуже радий, що вдалося реалізувати нашу ідею в життя!» - розповів керівник компанії Grand Event Денис Погорілко.

  За його словами, інсталяції - це далеко не все, що чекає на відвідувачів виставки. У програмі буде виступ театру вогню і світла, неонове шоу, виступи акробатів, аніматори в тематичних костюмах і ще багато чого цікавого.

  Відкриття: 14 лютого о 17:00

  Адреса: вул. Лаврська, 33.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ