Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Києві показали, як керувати дроном силою думки (фото, відео)

  • Розсилка
  Запуск безпілотного апарату силою думки. Київ, 19 жовтня 2018 року - В Києві показали, як керувати дроном силою думки (фото, відео)
  Запуск безпілотного апарату силою думки. Київ, 19 жовтня 2018 року
  Фото: Станіслав Груздєв, Главком

  Нова технологія продемонстрована на п’ятому ювілейному Київському міжнародному економічному форумі

  У столиці запустили безпілотний апарат силою думки. Нова технологія була випробувана в рамках п’ятого ювілейного Київського міжнародного економічного форуму. Глядачам її продемонструвала дослідник штучного інтелекту міждисциплінарної лабораторії Массачусетського технологічного інституту США Наталія Косьмина, яка є автором проектів з керування дронами силою думки.


  Наталія Косьмина
  Наталія Косьмина  Протягом 2015–2018 років ці проекти були представлені широкій аудиторії та випробувані на більш ніж трьох тисячах людей.  Вчений під’єднала до голови добровольців «шолом» з датчиками, і ті зуміли за допомогою імпульсів мозку підняти дрон в повітря та керувати ним.  П'ятий ювілейний Київський міжнародний економічний форум відбувався 18-19 жовтня і зібрав разом економістів зі світовим ім'ям, відомих бізнесменів, інвесторів і візіонерів з понад тридцяти країн. Лейтмотивом форуму стало майбутнє країн у високотехнологічному світі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ