У Швейцарії дозволили сплачувати податки біткоїнами

  Таке рішення владою було ухвалене після консультацій з цілою низкою компаній
  Мешканці швейцарського міста Кьяссо з 2018 року зможуть вносити податкові платежі в біткоїнах за умови, що вноситися буде не менше 250 швейцарських франків Про це пише Swissinfo. Відповідне рішення було прийнято владою після консультацій з цілою низкою компаній, що розвивають технології блокчейну, що лежать в основі криптовалюти біткоїн,
  • 12 Вересня, 2017, 05:14
  • Розсилка

  Таке рішення владою було ухвалене після консультацій з цілою низкою компаній

  Мешканці швейцарського міста Кьяссо з 2018 року зможуть вносити податкові платежі в біткоїнах за умови, що вноситися буде не менше 250 швейцарських франків

  Про це пише Swissinfo.

  Відповідне рішення було прийнято владою після консультацій з цілою низкою компаній, що розвивають технології блокчейну, що лежать в основі криптовалюти біткоїн, та планують розмістити свої виробничі та наукові потужності в кантоні Тичино і в місті Кьяссо зокрема.

  Тим самим, за словами мера міста Бруно Аррігоні, єдиний італомовний кантон Швейцарії може цілком стати, поряд з кантоном Цуг, провідним центром як країни, а то й усієї Європи, які розвивають технології блокчейну.

  В даних технологіях Тичино бачить в середньостроковій перспективі багатообіцяючу заміну банківського сектору, який в минулому грав роль важливого локомотива локальної економіки.

  Як повідомлялось, в деклараціях трьох народних депутатів від БПП виявили криптовалюту на сотні мільйонів гривень. Це - Олександр Урбанський, Дмитро Голубов та Дмитро Білоцерківець. 

  Біткоїн — найпопулярніша в світі конвертована віртуальна валюта. Всі операції проводяться без участі регулятора, безпосередньо між користувачами. Як відомо, використання криптовалют в Україні не врегульовано.

  Як повідомлялось, курс криптовалюти біткоїн на недільних торгах - 13 серпня - оновив історичний максимум і перевищив $4 тис.

  Біткоїн на сьогодні не має чіткого правового статусу в Україні, оскільки НБУ досі не визначився, яким чином класифікувати криптовалюту, зокрема через різну класифікацію біткоїн за кордоном. 
  Так, у низці країн офіційно дозволені операції з біткоїнами. У різних країнах біткоїн класифікують по-різному – як віртуальну валюту, грошовий сурогат, нематеріальну цінність, віртуальний товар тощо. Зі свого боку, Національний банк України наразі офіційно не підтримує жодне з наведених визначень.

  Читайте також матеріали «Главкома»Що таке біткоїни, блокчейн і ICO і чому про них всі говорять та Молоді та зухвалі. Народний депутат Олексій Мушак і його історія успіху»

   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ