Біткоїн опустився нижче рівня в $4 тис.

  Американський банкір прогнозує, що біткоїн лопне
  Біткоїн після невеликого відновлення в ціні знову опустився нижче рівня в 4 тис. доларів. Таким чином біткоїн на світових біржах досяг мінімуму за три дні. Зараз криптовалюта знаходиться нижче рівня в 4 тис. доларів, хоча раніше долала цей рубіж, повідомляє Coindesk. Днями біткоїн вже опускався нижче цього рівня. На початку вересня біткоїн падав
  • 13 Вересня, 13:44
  • Розсилка

  Американський банкір прогнозує, що біткоїн лопне

  Біткоїн після невеликого відновлення в ціні знову опустився нижче рівня в 4 тис. доларів.

  Таким чином біткоїн на світових біржах досяг мінімуму за три дні. Зараз криптовалюта знаходиться нижче рівня в 4 тис. доларів, хоча раніше долала цей рубіж, повідомляє Coindesk.

  Днями біткоїн вже опускався нижче цього рівня.

  На початку вересня біткоїн падав з рекордних 5 тис. доларів до 4,25 тис. доларів.

  Тим часом, як зазначають ЗМІ, на вартість біткоїна в середу вплинули висловлювання гендиректора найбільшого банку США за ринковою капіталізацією, глави JP Morgan Джеймі Даймона, який порівняв цю криптовалюту з «тюльпановою манією», яка «погано скінчиться».

  «Якщо я дізнаюся, що хтось із співробітників JP Morgan торгує біткоїнами, я моментально звільню його з двох причин: це проти наших правил, і це нерозумно», - зазначив він.

  За його словами, кого-небудь через цю історію одного разу вб'ють, і владі доведеться жорстко регулювати.

  «Біткоїн може вирости до 20 тис. доларів, перш ніж лопне. Але в кінцевому рахунку ця річ просто вибухне», - заявив Даймон.

  Як повідомлялось, в деклараціях трьох народних депутатів від БПП виявили криптовалюту на сотні мільйонів гривень. Це - Олександр Урбанський, Дмитро Голубов та Дмитро Білоцерківець. 

  Біткоїн — найпопулярніша в світі конвертована віртуальна валюта. Всі операції проводяться без участі регулятора, безпосередньо між користувачами. Як відомо, використання криптовалют в Україні не врегульовано.

  Біткоїн на сьогодні не має чіткого правового статусу в Україні, оскільки НБУ досі не визначився, яким чином класифікувати криптовалюту, зокрема через різну класифікацію біткоїн за кордоном. 

  Так, у низці країн офіційно дозволені операції з біткоїнами. У різних країнах біткоїн класифікують по-різному – як віртуальну валюту, грошовий сурогат, нематеріальну цінність, віртуальний товар тощо. Зі свого боку, Національний банк України наразі офіційно не підтримує жодне з наведених визначень.

  Читайте також матеріали «Главкома»

  Що таке біткоїни, блокчейн і ICO і чому про них всі говорять 

  Молоді та зухвалі. Народний депутат Олексій Мушак і його історія успіху»

  Фабрика мільйонерів. Як Україна видобуває Bitcoin


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ