Моторолу завтра поховають з «військовими почестями». Прощатимуться у театрі опери та балету (ОНОВЛЕНО)

  Поховають Павлова в окупованому Донецьку
  Терориста Арсенія Павлова (Моторолу) поховають завтра в Донецьку, пише сепаратистський сайт «Новости «ДНР». «Прощатися з Арсеном будуть у середу в Донецьку, о 10:00 початок панахиди. Поховають його з воїнськими почестями на території «республіки», – повідомило джерело в «правоохоронних органах
  • 18 Жовтня, 2016, 12:37
  • Розсилка
  Арсен Павлов
  Фото РБК-Украина
  Арсен Павлов

  Поховають Павлова в окупованому Донецьку

  Терориста Арсенія Павлова (Моторолу) поховають завтра в Донецьку, пише сепаратистський сайт «Новости «ДНР».

  «Прощатися з Арсеном будуть у середу в Донецьку, о 10:00 початок панахиди. Поховають його з воїнськими почестями на території «республіки», – повідомило джерело в «правоохоронних органах ДНР».

  При цьому, як розповів «заступник командувача оперативного командування ДНР» Едуард Басурін, тіло з терористом винесуть з «Донбас Опери».

  «Церемонія прощання з Арсеном Павловим відбудеться в середу 19 жовтня в Донецькому державному академічному театрі опери та балету», - сказав Басурін.

  Як повідомлялось, один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув 16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й у Житомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Звідки взявся Моторола. 10 фактів з біографії терориста»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ