Генерал СБУ розповів, чому «Моторолу» вирішили підірвати

  Колишній розвідник зазначив, що ріішення приймається в залежності від його поведінки, характеристики об’єкта
  Генерал-лейтенант, колишній керівник Головного управління розвідки МОУ та екс-заступник голови СБУ Олександр Скіпальський в інтерв’ю «Главкому» вважає, що «Моторолу» підірвали саме у ліфті тому, що так простіше. «Рішення приймається в залежності від його поведінки, характеристики об’єкта.
  • 18 Жовтня, 2016, 07:45
  • Розсилка

  Колишній розвідник зазначив, що ріішення приймається в залежності від його поведінки, характеристики об’єкта

  Генерал-лейтенант, колишній керівник Головного управління розвідки МОУ та екс-заступник голови СБУ Олександр Скіпальський в інтерв’ю «Главкому» вважає, що «Моторолу» підірвали саме у ліфті тому, що так простіше.

  «Рішення приймається в залежності від його поведінки, характеристики об’єкта. Напевно, так простіше. Бо коли куля в лоба – повинна початися операція із переслідування снайпера. А тут заклали – і пішли, хай тепер думають хто».

  Один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й уЖитомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Звідки взявся «Моторола». 10 фактів з біографії терориста»

  Читайте також статтю «Главкома»: Моторола – вибухівка під «Мінськ» чи капітуляція «Новоросії»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ