Голова ОБСЄ привітав переговори Путіна і Меркель з безпеки місії в Україні

  Путін заявив, що вже не проти миротворців на всій території Донбасу
  Голова ОБСЄ і глава МЗС Австрії Себастьян Курц привітав переговори президента Росії Володимира Путіна з канцлером Німеччини Ангелою Меркель щодо сприяння охороні Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні. Про це дипломат написав у своєму Twitter. «Ініціативи, в тому числі запропоновані ООН, щодо посилення безпеки спостерігачів
  • 12 Вересня, 03:09
  • Розсилка

  Путін заявив, що вже не проти миротворців на всій території Донбасу

  Голова ОБСЄ і глава МЗС Австрії Себастьян Курц привітав переговори президента Росії Володимира Путіна з канцлером Німеччини Ангелою Меркель щодо сприяння охороні Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні.

  Про це дипломат написав у своєму Twitter.

  «Ініціативи, в тому числі запропоновані ООН, щодо посилення безпеки спостерігачів місії ОБСЄ, є ключовими», - зазначив він.  Раніше повідомлялося, що Путін заявив про готовність врахувати в ініціативі про миротворців ООН на Донбасі їх право охороняти місію ОБСЄ не тільки на лінії зіткнення, але і в інших місцях.

  Як стало відомо, Генасамблея ООН включила в порядок денний питання миротворців на Донбасі.

  Нагадаємо, 22 серпня президент України Петро Порошенко заявив, що має намір наступного місяця представити на Генасамблеї ООН ідею про розгортання миротворчої місії на Донбасі. 

  Путін заявив, що підтримує ідею введення миротворців ООН на Донбас за умови їх розміщення на лінії зіткнення. Проте він проти надання США Україні летальної зброї.

  Згодом Росія подала в ООН свій проект про миротворців на Донбасі.

  У відповідь постпред України при ООН Єльченко заявив, що в поданому Росією проекті резолюції немає ніякої миротворчості.

  Заступник голови Верховної Ради, представник в гуманітарній робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Ірина Геращенко заявила, що Путін намагається спотворити ініціативу президента України Петра Порошенка щодо розміщення миротворців ООН на всій території тимчасово окупованого Росією Донбасу для спостереження за роззброєнням незаконних збройних формувань та бойовиків.

  У МЗС України переконані, що Росія намагається спотворити саму ідею та цілі запровадження миротворчої операції на Донбасі.

  За попередньою інформацією, розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі коштуватиме понад $1 млрд на рік.

  Згодом  стало відомо, що Україна може представити альтернативний проект резолюції про миротворців на Донбасі.

  Нагадаємо, Кремль вимагає особливого статусу Донбасу

  Читайте також статтю: Бачо Корчілава: Пропозиція Путіна про миротворців на Донбасі дуже схожа на абхазький сценарій у Грузії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ