Путін пригрозив новими атаками, якщо США нададуть Україні зброю

  Президент РФ натякнув, що у підконтрольних йому бойовиків достатньо зброї, і кількість жертв може зрости
  Якщо США поставлять зброю в Україну, то російські бойовики, які контролюють Донбас, можуть направити свою зброю в інші «зони». Про це президент РФ Володимир Путін сказав на прес-конференції в Китаї. «Це суверенне рішення (відправка летальної зброї Україні. – Ред.) США - кому продавати зброю або поставляти безкоштовно, і
  • 5 Вересня, 10:55
  • Розсилка
  <p>Володимир Путін під час самміту БРІКС / REUTERS&nbsp;</p>

  Володимир Путін під час самміту БРІКС / REUTERS 

  Президент РФ натякнув, що у підконтрольних йому бойовиків достатньо зброї, і кількість жертв може зрости

  Якщо США поставлять зброю в Україну, то російські бойовики, які контролюють Донбас, можуть направити свою зброю в інші «зони». Про це президент РФ Володимир Путін сказав на прес-конференції в Китаї.

  «Це суверенне рішення (відправка летальної зброї Україні. – Ред.) США - кому продавати зброю або поставляти безкоштовно, і тієї країни, яка є реципієнтом цієї допомоги. Ми на цей процес вплинути ніяк не зможемо», - сказав Путін.

  За його словами, «є міжнародні правила і підходи: поставка зброї в зону конфлікту не йде на користь умиротворення, а лише погіршує ситуацію».

  «Якщо це станеться в даному разі, то принципово це рішення ситуацію не змінить, взагалі ніяк не вплине на зміну ситуації, але кількість жертв, безумовно, може збільшитися», - упевнений Путін.

  «Хочу підкреслити, щоб всім було зрозуміло: нічого не зміниться», - пообіцяв президент РФ.

  «Є ще один момент, на який варто звернути увагу: хто виношує такі ідеї. Це полягає в тому, що у самопроголошених республік достатньо зброї, в тому числі захопленої у протиборчої сторони - у націоналістичних батальйонів і так далі. І якщо американська зброя надходитиме в зону конфлікту, буде важко сказати, як чинитимуть проголошені республіки. Можливо, вони направлять наявну у них зброю в інші зони конфлікту, які чутливі для тих, хто створює проблеми для них», - сказав Путін.

  Раніше повідомлялося, що Путін заявив, що РФ внесе в Раду Безпеки Організації Об'єднаних Націй резолюцію про розміщення миротворців ООН на лінії розмежування на окупованому Донбасі для забезпечення безпеки працівників ОБСЄ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ