Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Громадяни так і не побачили справжніх статків чиновників, схованих у офшорах, - депутат

  • Розсилка
  Ігор Гринів - Громадяни так і не побачили справжніх статків чиновників, схованих у офшорах, - депутат
  Ігор Гринів

  Гринів зазначив, що справжні гроші можновладців заховані в офшорах

  Ніхто з високопосадовців, які вже подали е-декларації, не задекларував свої офшорні компанії. Про це заявив голова фракції БПП Ігор Гринів в інтерв’ю «Главкому».

  «Де офшорні кампанії? Хто їх задекларував? Всі розуміють, що справжні гроші там, навіть не в країні?», - зазначив він.

  На його думку, всі побачили, що декларування не рятує від корупції. «Оці мільйони в готівці. Чи можуть вони бути записані на папері, а отримані як хабарі в майбутньому? Можуть», - вважає Гринів.  Він зазначив, що електронне декларування показало, що фактично відбулася легалізація капіталів. «У збочений спосіб, зовсім не так, як це мало б бути. Не в тих масштабах. Але вона відбулася. Легалізація без амністії, зважте. Бо, і це друга річ, суспільство дізналося, що є не просто недосяжно багаті – і їх мало, це так звані олігархи, які вже стали міфічними фігурами у громадській свідомості. А є ще й інші заможні люди. І вони є владою», - сказав Гринів.

  При цьому він підкреслив, що «декларування це точно правильний шлях до цивілізованого суспільства», «але це стратегічно правильно, тактично дуже багато недоліків».

  «І питання зараз тільки в тому, країна зможе розвиватися далі і це стане поштовхом внутрішнім, чи нас знову відкине на сто років назад», - підсумував Гринів.

  Нагадаємо, 30 жовтня о 24:00 в Україні завершився перший етап е-декларування. На першому етапі електронного декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб було подано 103 046 щорічних декларацій.

  Як повідомлялося, опитування на сайті «Главкома» показує, що оприлюднення декларацій політиків у більшості викликало відчай та злість.

  Читайте також статтю «Главкома» «Плебеї, викусіть! Е-декларації подано – і що далі?»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ