Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Губернатор Херсонщини заявив, що хімічні викиди в Криму припинилися

  • Розсилка
  <span>Завод &laquo;Кримський титан&raquo; в Армянську</span> - Губернатор Херсонщини заявив, що хімічні викиди в Криму припинилися
  Завод «Кримський титан» в Армянську

  За даними губернатора, на заводі «в авральному порядку засипають накопичувач кислоти»

  Ситуація з викидами шкідливих хімічних речовин заводу «Кримський титан» нормалізувалася, оскільки завод припинив роботу.

  Про це на прес-конференції у вівторок у Києві заявив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

  «На сьогоднішній день ситуація там нормалізувалася. Ми повністю проводимо моніторинг навколо «Кримського титану», що стосується підконтрольної території України. З ранку 10 вересня ми не бачимо, що завод працює. Труби підприємства не димлять. У нас є певна інформація, і з ймовірністю відсотків 90 ми можемо сказати, що сам завод стоїть», - сказав Гордєєв.

  За його даними, на заводі «в авральному порядку засипають той накопичувач кислоти, з яким щось сталося, фосфатогіпсом і вапном для гасіння сірчаної кислоти і припинення її викидів в атмосферу».

  Губернатор додав, що херсонська влада виконала весь комплекс захисту превентивного характеру в області. 12 вересня відбудеться засідання комісії з надзвичайних ситуацій за участю всіх служб. «І у разі позитивних оцінок ми приймемо рішення про припинення превентивних заходів для запобігання надзвичайних ситуацій», - повідомив Гордєєв.

  Раніше повідомлялося, що через хімічну катастрофу в анексованому Криму на Херсонщині рятувальники обробили содовим розчином 100 кілометрів доріг.

  Перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі заявив, що хімічні викиди на кримському заводі «Титан» відбулися внаслідок техногенної катастрофи, яку окупаційна влада хотіла приховати.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ