Євродепутат Гармс здивована заявою Юнкера про антикорупційну палату в Україні

  Ребекка Гармс не знає хорошої альтернативи антикорупційному суду
  Депутат Європарламенту Ребекка Гармс здивована заявою президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо згоди на створення антикорупційної палати замість окремого антикорупційного суду в Україні. Про це вона написала в Тwitter. «Немає необхідності в антикорупційному суді в Україні? Здивована прочитати, що президент Єврокомісії Юнкер
  • 14 Липня, 05:58
  • Розсилка
  Депутат Європарламенту Ребекка Гармс
  Депутат Європарламенту Ребекка Гармс

  Ребекка Гармс не знає хорошої альтернативи антикорупційному суду

  Депутат Європарламенту Ребекка Гармс здивована заявою президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо згоди на створення антикорупційної палати замість окремого антикорупційного суду в Україні.

  Про це вона написала в Тwitter.

  «Немає необхідності в антикорупційному суді в Україні? Здивована прочитати, що президент Єврокомісії Юнкер згодився. Я не знаю хорошої альтернативи», - заявила Гармс.  Нагадаємо, президент Європейської комісії Жан Клод Юнкер заявив, що Європейський союз виступає за створення в Україні антикорупційної палати.

  «Ми погоджуємося на створення спеціальної антикорупційної палати у рамках суду. Ми навіть не наполягаємо на створенні антикорупційного суду, а саме палати, яка буде присвячена боротьбі з корупцією», - сказав Юнкер у Києві.

  Натомість проти створення антикорупційної палати виступили міжнародна організація по боротьбі з корупцією Transparency International Україна та Національне антикорупційне бюро України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ