рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кабмін хоче створити Держслужбу з етнополітики та свободи совісті

  • Розсилка
  Кабмін хоче створити Держслужбу з етнополітики та свободи совісті

  Сьогодні відбудеться засідання уряду

  Кабінет міністрів у середу, 12 червня, планує розглянути питання про утворення Державної служби України з етнополітики та свободи совісті

  Міністри також готуються  затвердити порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та проведення у 2019 році міжнародної конференції з питань протидії гібридним загрозам, внести зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади.

  Крім того, у планах - зміна порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання.

  Уряд планує також внести зміни до положення про Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, та до порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для виплати довічних державних стипендій.

  Напередодні Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів ухвалив всі необхідні рішення для запобігання зростанню цін на електроенергію з 1 липня, коли має розпочати свою роботу ринок електроенергії.

  Джерело: УНН


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ