Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Канада на три роки продовжила місію з підготовки Збройних сил України

  • Розсилка
  <p>Команда навчально-тренувальної місії Unifier збройних сил Канади</p> - Канада на три роки продовжила місію з підготовки Збройних сил України

  Команда навчально-тренувальної місії Unifier збройних сил Канади

  Урядом Канади прийнято рішення про продовження терміну дії місії Unifier в Україні

  Уряд Канади на три роки продовжив роботу військової тренувальної місії Unifier в Україні.

  Про це в понеділок ввечері повідомила прес-служба Міноборони.

  Зазначається, що про продовження роботи військової тренувальної місії Unifier повідомив канадський міністр оборони Хардж Саджан під час телефонної розмови з українським колегою Степаном Полтораком.

  «Міністр національної оборони Канади підкреслив, що урядом Канади прийнято рішення про продовження терміну дії місії Unifier в Україні терміном на три роки», - йдеться в повідомленні.

  У прес-службі повідомили, що сторони також обговорили ситуацію з безпекою у світі і в Україні і погодили плани щодо подальшої співпраці оборонних відомств.

  Як відомо, з серпня 2015 року в Україні перебуває 200 канадських інструкторів, які проводять навчання бійців ЗСУ. Їхня місія закінчується наприкінці березня поточного року. З огляду на російську агресію проти України, яка триває, і конфлікт на Донбасі влада Канади вирішила продовжити її.

  У грудні 2018 року мністерство оборони Канади повідомило, що інструктори підготували понад 10 тисяч співробітників українських силових структур.

  Канадські фахівці перебувають на заході України, в основному на Яворівському полігоні, і не беруть участь у боях з сепаратистами на сході країни.

   Як відомо, канадські консерватори підтримали надання Україні летальної зброї.

  Зазначимо, що міноборони США хоче виділити українській армії $250 млн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ