Керівник «Укравтодору» обіцяє за рік відремонтувати дорогу Одеса – Рені

  Євген Барах розповів, коли закінчать ремонт траси Одеса – Рені
  До вересня 2017 року роботи з відновлення дороги Одеса – Рені буде закінчено. Про це сказав глава «Укравтодору» Євген Барах, повідомляється в Twitter відомства. Він зазначив, що дорога Одеса – Рені ремонтується капітально, а всього в 2017 році загальний розмір дорожнього фонду становитиме близько 35–40 млрд грн. За
  • 17 Жовтня, 2016, 18:49
  • Розсилка
  Пріоритет по ремонту доріг в 2017 році буде відданий східним і центральним областям
  Пріоритет по ремонту доріг в 2017 році буде відданий східним і центральним областям

  Євген Барах розповів, коли закінчать ремонт траси Одеса – Рені

  До вересня 2017 року роботи з відновлення дороги Одеса – Рені буде закінчено.

  Про це сказав глава «Укравтодору» Євген Барах, повідомляється в Twitter відомства.

  Він зазначив, що дорога Одеса – Рені ремонтується капітально, а всього в 2017 році загальний розмір дорожнього фонду становитиме близько 35–40 млрд грн.

  За словами Бараха, пріоритет з ремонту доріг у 2017 році буде віддано східним і центральним областям. Барах додав, що сьогодні понад 90% робіт виконують українські компанії.  Нагадаємо, ще в червні глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявляв, що на ремонт траси Одеса – Рені необхідно виділити 1 мільярд 100 тисяч гривень. Крім того, Саакашвілі також наголосив, що його не задовольняє обсяг фінансування та інтенсивність ремонтних робіт на трасі Одеса – Рені.

  Як повідомляв «Главком», чиновник-«мажор» Зубко звільнився з Одеської ОДА, так і не збудувавши обіцяну трасу Одеса – Рені.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ