Китайці купили український державний банк

  Китайська компанія була єдиною, що подала заявку на участь в аукціоні
  Державний пакет 99,9945% акцій Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР) сьогодні проданий за стартовою ціною - 82,827 млн грн. [READ_MORE] Фонд держмайна отримав заявку на участь в аукціоні лише від одного покупця - найбільшої спотової товарної біржі Китаю Bohai Commodity Exchange, повідомляє FinClub. «Ми раді прийняти
  • 30 Листопада, 2016, 12:13
  • Розсилка
  Український банк реконструкції та розвитку
  Український банк реконструкції та розвитку

  Китайська компанія була єдиною, що подала заявку на участь в аукціоні

  Державний пакет 99,9945% акцій Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР) сьогодні проданий за стартовою ціною - 82,827 млн грн.  Фонд держмайна отримав заявку на участь в аукціоні лише від одного покупця - найбільшої спотової товарної біржі Китаю Bohai Commodity Exchange, повідомляє FinClub.

  «Ми раді прийняти участь в розвитку українського фінансового ринку шляхом об'єднання міжнародних стандартів з українськими традиціями», - заявив глава правління, генеральний директор компанії Bohai Commodity Exchange Co., Ltd Ян Дун Шенг.

  Попередній аукціон з продажу УБРР був запланований на 22 квітня зі стартовою ціною 118,902 млн грн. Однак аукціон не відбувся у зв'язку з відсутністю покупців.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ