рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Король Швеції позбавив своїх онуків титулу

  • Розсилка
  <span>Карл XVI Густав, крон-принцеса Вікторія та&nbsp;принцеса Естель</span> - Король Швеції позбавив своїх онуків титулу
  Карл XVI Густав, крон-принцеса Вікторія та принцеса Естель

  П'ятеро онуків короля Карла XVI Густава і королеви Сільвії більше не будуть виконувати офіційні королівські обов'язки

  Король Швеції Карл XVI Густав взяв приклад з британської королівської родини, яка не надала королівського титулу Арчі, синові принца Гаррі і Меган Маркл.

  Діти молодшої дочки короля Густава принцеси Мадлен і її чоловіка Кріса О'Ніла, а також молодшого сина принца Карла Філіпа і принцеси Софії більше не є членами королівського дому. Про це королівський палац Швеції повідомив в понеділок, 7 жовтня.

  П'ятеро онуків короля Карла XVI Густава і королеви Сільвії більше не будуть виконувати офіційні королівські обов'язки, повідомляє People. І хоча формально вони залишаться членами королівської сім'ї, вони не будуть носити офіційний титул його/її королівська високість.


  image_1

  Король Швеції з дружиною, дітьми і внуками в 2017 році / Фото: @ kungahuset.se

  «Його величність король прийняв рішення внести зміни до королівського двору. Мета змін - встановити, хто з членів королівської родини буде виконувати офіційні обов'язки, покладені на голову держави або пов'язані з функціями голови держави», - сказано в заяві короля.

  Отже, троє дітей принцеси Мадлен: принцеса Леонор (5 років), принц Ніколас (4 роки) принцеса Адрієнна (1 рік) і сини Карла Філіпа - принц Олександр (4 роки) і принц Габріель (2 роки) втратять титул їхня королівська високість, проте збережуть за собою титули принц і принцеса, але вони будуть особистими титулами, а їхні діти, а також чоловік або дружина не зможуть на них претендувати.


  image_2

  Прицесса Мадлен з чоловіком Крісом О'Нілом і дітьми / Фото: kungahuset.se

  Принцеса Мадлен так відреагувала на рішення свого батька на своїй офіційній сторінці в Instagram: «Сьогодні двір оголосив, що Леонор, Ніколас і Адрієнна перестають бути членами королівського дому. Таке рішення обговорювалося вже давно. Ми з моїм чоловіком вважаємо, що для наших дітей це прекрасна можливість самостійно побудувати своє майбутнє».

   

  Син короля принц Карл Філіп також привітав рішення батька на своїй сторінці в Instagram і висловив припущення, що у його синів тепер також буде більше можливостей для вибору життєвого шляху.


  image_3

  Принц Карл Філіп і принцеса Софія з дітьми / Фото: @ kungahuset.se

  Указ короля не стосується принцеси Естель (7 років) і принца Оскара (3 роки) - дітей крон-принцеси Вікторії, спадкоємиці королівського трону Швеції, і її чоловіка принца Даніеля.


  image_4

  Принц Оскар і принцеса Естель, діти крон-принцеси Вікторії / Фото: @ kungahuset.se

  На відміну від своїх двоюрідних братів і сестер, Естель і Оскар продовжать бути частиною королівського дому.


  image_5

  Король Карл XVI Густав, крон-принцеса Вікторія та принцеса Естель / Фото: @ kungahuset.se

  Сайт королівського дому Швеції вже замінив офіційне фото королівської родини. Замість всіх членів сім'ї на ньому тепер  позують король Карл XVI Густав, крон-принцеса Вікторія та принцеса Естель.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ