Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Ліга арабських держав закликала США скасувати рішення щодо Єрусалиму

  • Розсилка
  У Єрусалимі і на палестинських автономних територіях внаслідок відбулись сутички демонстрантів з ізраїльськими силовиками - Ліга арабських держав закликала США скасувати рішення щодо Єрусалиму
  У Єрусалимі і на палестинських автономних територіях внаслідок відбулись сутички демонстрантів з ізраїльськими силовиками

  У Каїрі пройшли зустрічі представників Ліги арабських держав

  Ліга арабських держав (ЛАД) зажадала від США відмовитися від рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю.

  Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву.

  9 грудня в Каїрі пройшли зустрічі представників ЛАД.

  У спільній заяві арабські країни назвали рішення президента США Дональда Трампа «небезпечним порушенням міжнародного закону», яке не має сили.

  Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп оголосив про рішення визнати столицею Ізраїлю Єрусалим.

  Таке рішення Трампа викликало численні протести по всьому світу. Відтак, на палестинській території, зокрема, палили портрети Трампа, а рух ХАМАС пообіцяв улаштувати 9 грудня «день гніву».

  Палестинці вважають східну частину Єрусалима своєю територією. Її армія Ізраїлю відбила у 1967 році і приєднала до решти міста постановою парламенту у 1980 році.

  ООН вважає східний Єрусалим окупованою територію, у той час як влада Ізраїлю вважає його своїм.

  У Єрусалимі і на палестинських автономних територіях внаслідок сутичок демонстрантів з ізраїльськими силовиками загинула одна людина та щонайменше 760 були поранені.

  Позиція України щодо Єрусалима полягає в тому, що його статус має бути визначений за результатами переговорного процесу та у відповідності до резолюцій Ради Безпеки ООН.

  Представники в ООН п'яти європейських країн - Німеччини, Франції, Великобританії, Швеції та Італії - заявили, що рішення президента США Дональда Трампа щодо Єрусалима суперечить резолюціям Ради Безпеки (РБ) ООН та є «непродуктивним».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ