Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Медведчук привітав Додона з перемогою на виборах у Молдові

  • Розсилка
  Ігор Додон - Медведчук привітав Додона з перемогою на виборах у Молдові
  Ігор Додон

  Віктор Медведчук поспілкувався з новим президентом Молдови по телефону

  Лідер Громадського руху «Український вибір – Право народу» Віктор Медведчук під час телефонної розмови привітав Ігоря Додона з перемогою на виборах президента Республіки Молдова. Про це повідомляє сайт організації.

  «Мета, яку ви перед собою ставите – об'єднати країну, дозволить не тільки консолідувати суспільство, а й досягти економічного процвітання. Молдова, як і Україна, вже мала можливість переконатися в цьому», – заявив Медведчук.

  Він також зазначив, що впевнена перемога Додона є свідченням довіри до нього народу Молдови та підтримки обраного курсу розвитку країни.

  За словами Медведчука, ідеї, завдяки яким Додон отримав більшість голосів виборців, близькі Громадському руху «Український вибір – Право народу». Зокрема, рух відстоює ідеї народовладдя і виступає за відновлення співпраці з країнами СНД і ЄАЕС, відновлення коопераційних зв'язків з РФ.

  Медведчук та Додон висловили надію, що взаємне розуміння проблем, а також спільний пошук шляхів їхнього розв'язання стануть основою для конструктивного діалогу і плідної співпраці між Україною та Молдовою.

  Нагадаємо, на виборах президента Молдови переміг соціаліст Ігор Додон.

  Читайте також матеріал «Главкома»: «Результати виборів у Молдові і Болгарії. Чи треба хапатись за голову?»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ