Митники у Львові перехопили контрабанду 413 мобілок iPhone

  Працівники митниці виявили 413 мобільних телефонів та 5 годинників
  У поштовому відправленні працівники Львівської митниці виявили 413 контрабандних мобільних телефонів торговельної марки Apple iPhone, зарядні пристрої та 5 годинників Apple Watch. Про це повідомляє управління Державної фіскальної служби в Львівській області. Зазначається, що на митну територію України вантажним транспортним засобом ввезено 1678
  • 30 Листопада, 2016, 18:55
  • Розсилка
  Контрабанда
  Контрабанда

  Працівники митниці виявили 413 мобільних телефонів та 5 годинників

  У поштовому відправленні працівники Львівської митниці виявили 413 контрабандних мобільних телефонів торговельної марки Apple iPhone, зарядні пристрої та 5 годинників Apple Watch. Про це повідомляє управління Державної фіскальної служби в Львівській області.

  Зазначається, що на митну територію України вантажним транспортним засобом ввезено 1678 упаковок вантажу «міжнародні поштові відправлення». Згідно товаросупровідних документів, відправниками зазначено дві польські компанії - одержувачем одне з місць міжнародних поштових оформлень у Львові.

  «Під час митного контролю зазначеного транспортного засобу працівники митного поста «Львів-поштовий" встановили, що загальна кількість та вага вантажу відповідає даним, заявленим в товаросупровідних документах. Однак їх увагу привернула посилка вагою 111 кг та вартістю 200 євро. Під час огляду цієї картонної упаковки було виявлено інші документи, згідно з якими відправником зазначено громадянина, що проживає у США, а одержувачем - громадянина Республіки Польщі», - сказано в повідомленні.

  Зазначається, що під час поглибленого огляду поштового відправлення митники виявили нові та вживані iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 5 SE, iPhone 4s, зарядні пристрої, годинники Apple Watch. Загалом - 413 мобільних телефонів та 5 годинників. Так, в діях директора польської фірми вбачають ознаки порушення митних правил, стосовно нього складено протокол.

  За попередніми підрахунками вартість вилученого товару становить понад 2 млн гривень. Справу скерують до суду.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ