СБУ блокувала два контрабандні канали поставок психотропних речовин

  Наркоділки замовляли психотропи в одній з європейських країн та отримували поштовими відправленнями
  Співробітники Служби безпеки України протягом тижня блокували два канали постачання в Україну сильнодіючих психотропних речовин МДМА (метилдіоксіметамфетамін). Правоохоронці встановили, що наркоділки замовляли психотропи в одній з європейських країн та отримували поштовими відправленнями. Співробітники спецслужби затримали зловмисників після
  • 19 Жовтня, 2016, 06:12
  • Розсилка

  Наркоділки замовляли психотропи в одній з європейських країн та отримували поштовими відправленнями

  Співробітники Служби безпеки України протягом тижня блокували два канали постачання в Україну сильнодіючих психотропних речовин МДМА (метилдіоксіметамфетамін).

  Правоохоронці встановили, що наркоділки замовляли психотропи в одній з європейських країн та отримували поштовими відправленнями. Співробітники спецслужби затримали зловмисників після отримання пакунків та вилучили в одного з них десять грамів подрібненого МДМА, у другого – сто пігулок психотропу.

  За висновками експертів, з контрабандних наркотиків можна було виготовити приблизно 450 «доз» вартістю майже п’ятдесят тисяч гривень за цінами «чорного ринку».

  Відкрито кримінальні провадження за ст. 305 Кримінального кодексу України.

  Одному з наркоділків повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину та обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Стосовно другого – тривають процесуальні дії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ