рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  МЗС застерігає українців від подорожей деякими районами Греції

  • Розсилка
  П`ятий, найвищий режим пожежної небезпеки «тривога», введено у регіонах Аттіка, Центральна Греція, в окремих районах півострова Пелопонес  - МЗС застерігає українців від подорожей деякими районами Греції
  П`ятий, найвищий режим пожежної небезпеки «тривога», введено у регіонах Аттіка, Центральна Греція, в окремих районах півострова Пелопонес 

  У Греції останніми днями вирують масштабні лісові пожежі

  Громадянам України рекомендують обмежити пересування окремими районами Греції у зв`язку зі спекою і пожежами.

  Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України. У деяких районах зафіксована температура до +40 градусів і сильними вітрами. 10 серпня у більшості регіонів Греції оголосили про найвищі режими пожежної небезпеки.

  «Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України обмежити пересування зазначеними районами, знаходитися у безпечних місцях з точки зору пожежної безпеки, у можливій близькості до води, відстежувати повідомлення місцевих органів влади про розвиток ситуації, дотримуватися інструкцій рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни у розкладі руху транспорту», — йдеться у повідомленні.   П`ятий, найвищий режим пожежної небезпеки «тривога», введено у регіонах Аттіка, Центральна Греція, в окремих районах півострова Пелопонес (Корінфія, Арголіда, Аркадія, Східна Лаконія). Також стан протипожежної готовності, що відповідає четвертій категорії небезпеки, оголошено в інших районах півострова Пелопонес, на островах Егейського моря, у Західній Греції, на Іонічних островах.

  Інтерактивна карта пожежної небезпеки, а також актуальна інформація з розвитку ситуації розміщена на сайті Генерального секретаріату цивільного захисту Греції розміщена тут.

  У разі виникнення небезпечних ситуацій, загрози життю чи здоров`ю слід телефонувати на «гарячу лінію» Посольства України в Греції за номером +30 69 327 656 06, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: + 38 044 238 16 57.

  Сьогодні повідомлялося, що у Греції палає острів Евбея, евакуювали монастир.

  Як повідомлялося раніше, туристичний табір на грецькому острові Елафонісос евакуювали через лісову пожежу, що тривала кілька днів поспіль.

  У східному передмісті Афін в ніч проти понеділка виникла масштабна лісова пожежа, вогонь вдалося взяти під контроль на світанку.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ