На кордоні з окупованим Кримом закрили три пункти пропуску

  Призупинено роботу трьох КПВВ через технічні проблеми
  Тимчасово припинено роботу контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» на адміністративному кордоні з анексованим Кримом. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби. «У зв’язку з технічними проблемами тимчасово не працює центральна база даних ДФС. У
  • 1 Грудня, 2016, 12:02
  • Розсилка

  Призупинено роботу трьох КПВВ через технічні проблеми

  Тимчасово припинено роботу контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» на адміністративному кордоні з анексованим Кримом. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

  «У зв’язку з технічними проблемами тимчасово не працює центральна база даних ДФС. У зв’язку з цим пропуск громадян та автомобільного транспорту через КПВВ «Каланчак», «Чаплинка», «Чонгар» не здійснюється. Наразі, вживаються всі необхідні заходи для відновлення функціонування бази даних», – сказано в повідомленні.

  Так, ДФС закликає громадян утриматися від поїздок до/з АР Крим, доки роботу КПВВ не буде відновлено.

  Нагадаємо, 1 грудня біля окупованого Криму стартували українські навчання з ракетними стрільбами.

  Як повідомлялося, Міністерство оборони України має намір провести 1-го та 2 грудня над Чорним морем випробувальні ракетні стрільби. Однак Росія, яка окупувала Крим, виступає категорично проти цього. 26 листопада міноборони РФ надіслало відповідного листа до Міноборони України, пригрозивши, що в разі навчань збиватиме українські ракети, а також атакуватиме українські ракетні пускові установки. Офіційний Київ висловив занепокоєння подібною реакцією. Мовляв, Україна діє на своїй території, всім повідомила про намір провести навчання. При цьому у Києві не виключають, що заяви Росії можуть бути матеріалізовані. «Враховуючи дії РФ за ці роки, від неї можна очікувати багато чого поганого і негативного», – заявив заступник міністра оборони України Олександр Дублян.

  Та, судячи з усього, Україна не збирається відмовлятися від навчань. Спікер Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко був ще більш категоричним у заявах. «У нас є територія, і ніхто не буде вказувати нам, що робити», – сказав він. За словами секретаря РНБО України Олександра Турчинова, відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки. Тим часом війська протиповітряної оборони Росії в окупованому Криму перейшли на посилений режим роботи. 

  Також опубліковано лист з погрозами Росії через українські навчання біля Криму

  Як заявив начальник прес-центру повітряного командування «Південь» Володимир Крижанівський, в Україні стартували військові навчання. Ракетними стрільбами в рамках військових навчань Україна нічого не порушує і не загрожує окупованому півострову Крим.

  Читайте статтю: «Чи буде війна? Екс-міністри оборони і військовий експерт про ракетні випробування над Чорним морем»

  Читайте також матеріал «Главкома»: «Дмитро Тимчук: Якщо Росія збиватиме наші ракети, за всіма канонами необхідно вводити воєнний стан»

  .

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ