Україна нічого не порушує ракетними стрільбами в рамках військових навчань – командування Міноборони

  В Україні стартували військові навчання біля окупованого Криму
  Ракетними стрільбами в рамках військових навчань Україна нічого не порушує і не загрожує окупованому півострову Крим. Про це повідомив начальник прес-центру повітряного командування «Південь» Володимир Крижанівський, передає «112 Україна». «Україна нічого не порушує. Якщо подивитися на траєкторію і визначений район і
  • 1 Грудня, 2016, 09:27
  • Розсилка
  Ракетні стрільби
  Ракетні стрільби

  В Україні стартували військові навчання біля окупованого Криму

  Ракетними стрільбами в рамках військових навчань Україна нічого не порушує і не загрожує окупованому півострову Крим.

  Про це повідомив начальник прес-центру повітряного командування «Південь» Володимир Крижанівський, передає «112 Україна».

  «Україна нічого не порушує. Якщо подивитися на траєкторію і визначений район і провести умовну лінію півострова, на якому будуть розташовані установки в Болгарію, можна помітити, що крайня лінія проходитиме досить далеко від узбережжя Кримського півострова. Найбільше наближення ракет може становити не більше 30 км», – заявив він.

  Нагадаємо, 1 грудня біля окупованого Криму стартували українські навчання з ракетними стрільбами.

  Як повідомлялося, Міністерство оборони України має намір провести 1-го та 2 грудня над Чорним морем випробувальні ракетні стрільби. Однак Росія, яка окупувала Крим, виступає категорично проти цього. 26 листопада міноборони РФ надіслало відповідного листа до Міноборони України, пригрозивши, що в разі навчань збиватиме українські ракети, а також атакуватиме українські ракетні пускові установки. Офіційний Київ висловив занепокоєння подібною реакцією. Мовляв, Україна діє на своїй території, всім повідомила про намір провести навчання. При цьому у Києві не виключають, що заяви Росії можуть бути матеріалізовані. «Враховуючи дії РФ за ці роки, від неї можна очікувати багато чого поганого і негативного», – заявив заступник міністра оборони України Олександр Дублян.

  Та, судячи з усього, Україна не збирається відмовлятися від навчань. Спікер Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко був ще більш категоричним у заявах. «У нас є територія, і ніхто не буде вказувати нам, що робити», – сказав він. За словами секретаря РНБО України Олександра Турчинова, відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки. Тим часом війська протиповітряної оборони Росії в окупованому Криму перейшли на посилений режим роботи. 

  Також опубліковано лист з погрозами Росії через українські навчання біля Криму.

  Читайте статтю: «Чи буде війна? Екс-міністри оборони і військовий експерт про ракетні випробування над Чорним морем»

  Читайте також матеріал «Главкома»: Дмитро Тимчук: Якщо Росія збиватиме наші ракети, за всіма канонами необхідно вводити воєнний стан»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ