На німецькому автобані зіткнулися 17 авто: багато постраждалих

  Сумарний збиток оцінюється в суму понад 150 тис. євро
  Внаслідок ДТП на автобані в Баварії за участю 17 автомобілів постраждало 18 людей, троє з них отримали серйозні травми. Про це повідомляє радіостанція BR. На ділянці довжиною 300 м автобану 73 під Брайтенгюсбахом сталося в загальній складності три ДТП з короткими проміжками. За даними поліції, причина могла полягати в недотриманні безпечної
  • 23 Сiчня, 22:25
  • Розсилка
  Місце ДТП на автобані в Баварії
  Місце ДТП на автобані в Баварії

  Сумарний збиток оцінюється в суму понад 150 тис. євро

  Внаслідок ДТП на автобані в Баварії за участю 17 автомобілів постраждало 18 людей, троє з них отримали серйозні травми.

  Про це повідомляє радіостанція BR.

  На ділянці довжиною 300 м автобану 73 під Брайтенгюсбахом сталося в загальній складності три ДТП з короткими проміжками. За даними поліції, причина могла полягати в недотриманні безпечної дистанції між транспортними засобами.

  Сумарний збиток оцінюється в суму понад 150 тис. євро. Закриття траси екстреними службами призвело до заторів довжиною до 7 км.


  1516732195

  Раніше поліція повідомила, що у Добропіллі на Донеччині КрАЗ зіткнувся з автобусом, в якому шахтарі їхали на роботу на шахту «Алмазна». Внаслідок  ДТП постраждало вісім цивільних осіб

  Також сьогодні стало відомо, що під містом Філіпсбург у землі Баден-Вюртемберг (Німеччина) у небі зіткнулися вертоліт і спортивний літак. Попередньо є інформація про чотирьох загиблих внаслідок катастрофи в небі над Німеччиною.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ