На злітну смугу вперше викотили найбільший у світі літак

  Літак Stratolaunch, на прізвисько Рок, має найбільший розмах крил у світі авіації, який становить 385 футів (більше 117 метрів)
  Гігантський літак Stratolaunch пройшов тестовий виїзд на злітно-посадкову смугу авіакосмічного порту Мохаве в Каліфорнії. Відповідне відео опублікував засновник Stratolaunch Пол Аллен, пише GeekWire. [READ_MORE] «Stratolaunch вчора виїхав на злітно-посадкову смугу авіакосмічного порту Мохаве і успішно провів перше випробування.
  • 19 Грудня, 2017, 08:53
  • Розсилка

  Літак Stratolaunch, на прізвисько Рок, має найбільший розмах крил у світі авіації, який становить 385 футів (більше 117 метрів)

  Гігантський літак Stratolaunch пройшов тестовий виїзд на злітно-посадкову смугу авіакосмічного порту Мохаве в Каліфорнії.

  Відповідне відео опублікував засновник Stratolaunch Пол Аллен, пише GeekWire.  «Stratolaunch вчора виїхав на злітно-посадкову смугу авіакосмічного порту Мохаве і успішно провів перше випробування. Детальніше найближчим часом!», - написав він.  Повідомляється, що перші льотні випробування можуть початися в наступному році.

  Генеральний директор Stratolaunch Жан Флойд повідомив, що основна мета тесту полягала в тому, щоб перевірити здатність літака слухатися керування і зупинятися.

  "Наша наземна команда контролювала ряд систем, включаючи рульове управління, гальмування, протиковзання і телеметрію. Ми раді повідомити, що ці системи працюють як очікувалося", - сказав Флойд.

  Літак Stratolaunch, на прізвисько Рок, має найбільший розмах крил у світі авіації, який становить 385 футів (більше 117 метрів). Це на 50 відсотків ширше ніж Boeing 747, що, ймовірно, не має дивувати, враховуючи, що частини двох 747-х були використані в будівництві літака.

  Літак призначений для перевезення однієї або кількох ракет на велику висоту і їх запуску під час польоту. Перевага запуску з повітряного судна полягає в тому, що корисне навантаження супутника може бути відправлене на будь-який орбітальний нахил з широкого кола місць.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ