Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нормандська четвірка підтримала нове перемир’я з нагоди початку навчального року

  • Розсилка
  Лідери «нормандського формату» висловили сподівання, що перемир'я призведе до сталого покращення безпекової ситуації в інтересах школярів - Нормандська четвірка підтримала нове перемир’я з нагоди початку навчального року
  Лідери «нормандського формату» висловили сподівання, що перемир'я призведе до сталого покращення безпекової ситуації в інтересах школярів

  Сторони висловили рішучу підтримку запланованого на 23 серпня рішення оголосити режим припинення вогню з нагоди початку навчального року

  Президент України провів телефонну розмову з керівниками держав «нормандського формату»: президентом Франції, федеральним канцлером Німеччини та президентом Росії.

  Петро Порошенко повідомив про відвідування у вівторок міста Щастя, що неподалік від окупованого Луганська, і зустріч там з представниками передової бази СММ ОБСЄ, яка на постійній основі базується у Станиці Луганській. Президент України висловив повну підтримку її цілодобової роботи у цьому місті, зазначає прес-служба Порошенка.

  Президент України також закликав «негайно звільнити усіх українських заручників, які незаконно утримаються у полоні».

  За результатами телефонної розмови лідери держав «нормандського формату» погодили спільну заяву.

  «Глави держав та урядів «нормандського формату» – України, Франції, Німеччини, Росії провели телефонну розмову 22 серпня 2017 року.

  Вони висловили рішучу підтримку запланованого на 23 серпня ц.р. рішення Тристоронньої контактної групи оголосити режим припинення вогню з нагоди початку навчального року.

  Лідери висловили сподівання, що це припинення вогню призведе до сталого покращення безпекової ситуації в інтересах школярів та всього цивільного населення Донбасу.

  На основі сталого режиму припинення вогню лідери підтвердили персональну відданість подальшій імплементації Мінських домовленостей», йдеться у спільній заяві Нормадської четвірки.

  Напередодні Порошенко повідомляв, що українська сторона вимагатиме оголошення режиму припинення вогню з 25 або з 1 вересня

  Остання телефонна розмова лідерів країн «нормандського формату» відбулась 24 липня. Повідомлялося, що за підсумками цієї розмови наприкінці літа має відбутися зустріч зовнішньополітичних радників глав держав.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ