Місія ОБСЄ зафіксувала 1325 вибухів на Донбасі

  Місія ОБСЄ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню на Донбасі
  Спостерігачі  ОБСЄ на Донбасі за добу зафіксували 1325 вибухів. Про це йдеться у звіті організації від 3 лютого за період з 19:30 1 лютого по 19:30 2 лютого. У Донецькій області Місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом(зафіксувавши, зокрема,
  • 4 Лютого, 02:59
  • Розсилка
  <span>Місія ОБСЄ на Донбасі</span>
  Місія ОБСЄ на Донбасі

  Місія ОБСЄ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню на Донбасі

  Спостерігачі  ОБСЄ на Донбасі за добу зафіксували 1325 вибухів.

  Про це йдеться у звіті організації від 3 лютого за період з 19:30 1 лютого по 19:30 2 лютого.

  У Донецькій області Місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом(зафіксувавши, зокрема, майже 1 100 вибухів проти 120 відповідно).

  У Луганській області Місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши водночас більше вибухів, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (225 вибухів проти 140 відповідно).

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі внаслідок обстрілу з боку бойовиків поранено двох військових Збройних сил України.

  Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз повідомив, що на Приазов'ї загинув військовий родом зі Сватівського району Луганщини.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ