Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Оскаженілий вовк у Канаді атакував туристів, які спали у наметі

  • Розсилка
  Хижака відстежили представники агентства Парки Канади, після чого звір був убитий - Оскаженілий вовк у Канаді атакував туристів, які спали у наметі
  Хижака відстежили представники агентства Парки Канади, після чого звір був убитий

  Тварина вчепилася чоловікові, який захищав сім'ю, у руку

  У Канаді в національному парку Банф на сім'ю в кемпінгу напав вовк, який намагався витягти батька сімейства з намету і відтягти геть. Про це пише Mercury News.

  «Це було схоже на фільм жахів», - зізналася Еліза Рісполі, дружина постраждалого. Глава сімейства на ім'я Метью повстав на шляху вовка, намагаючись захистити сім'ю. У підсумку тварина вчепилася йому в руку і почала волочити за собою.

  Дружина ж лягла на дітей, закриваючи їх своїм тілом, і намагалася втримати Метью за ноги, не даючи вовку потягти чоловіка.  Від криків прокинувся сусід по кемпінгу Расс Фі, який кинувся на допомогу родині.

  «Крики були настільки сильними, що я знав, що це, очевидно, жахлива ситуація. Я підбіг до намету і просто штовхнув вовка в задню частину стегна», - зазначив чоловік.

  Фі зізнався, що відразу ж пошкодував, що вдарив вовка, бо боявся, що він атакує його наступним, але це змусило тварину відпустити Метью. Коли вовк вистрибнув з намету, Метью пішов за ним, і вони з Фі почали кричати і кидати в нього каміння. Тим часом Еліза і два хлопчики побігли до мінівена Фі.

  У результаті сім'я благополучно врятувалася. Метт отримав кілька проникних поранень і порізів на руках.

  Хижака ж відстежили представники агентства Парки Канади, після чого звір був убитий.

   

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ