Папа Римський закликав до миру в Україні

  Папа Франциск закликав до миру під час українського паломництва до Ватикану
  Сьогодні відбулося національне українське паломництво до Ватикану з нагоди 150-річчя канонізації святого Йосафата. У своєму зверненні понтифік сказав, що приєднується з українцями до Молитви Миру для дорогої української землі в Соборі Святого Петра, передає УНН із посиланням на посольство України при Святому Престолі. Під час недільної молитви
  • 25 Червня, 19:28
  • Розсилка
  Папа Римський
  Папа Римський

  Папа Франциск закликав до миру під час українського паломництва до Ватикану

  Сьогодні відбулося національне українське паломництво до Ватикану з нагоди 150-річчя канонізації святого Йосафата. У своєму зверненні понтифік сказав, що приєднується з українцями до Молитви Миру для дорогої української землі в Соборі Святого Петра, передає УНН із посиланням на посольство України при Святому Престолі.

  Під час недільної молитви «Ангелус Господній» Папа Франциск привітав Верховного Архиєпископа, єпископів, священиків Української Греко-католицької Церкви та кількатисячну українську громаду, яка була присутня на площі Святого Петра у Ватикані.

  Як зазначили у посольстві Папа Римський Франциск закликав до миру в Україні.

  Святкова Літургія, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук у співслужінні Владик Синоду УГКЦ, відбулася на Папському Престолі в соборі Святого Петра.

  У святкових заходах взяла участь посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська, посол Канади при Святому Престолі Денніс Савойе, президент Папської Ради сприяння християнської єдності кардинал Курт Кох та інші почесні гості.

  Нагадаємо, Папа Римський заявив, що релігіям на Близькому Сході слід спільно протистояти насильству та екстремізму.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ