рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Під час засідання Комісії Україна-НАТО в Брюсселі обговорювалась реформа СБУ

  • Розсилка
  Під час засідання Комісії Україна-НАТО в Брюсселі обговорювалась реформа СБУ
  Фото: пресцентр СБУ

  Українська сторона подякувала партнерам за підтримку та завірила, що реформа сектору безпеки – одне з ключових питань в державі сьогодні

  Міжнародні партнери висловили підтримку комплексу реформ у секторі безпеки та оборони, які сьогодні реалізовуються в Україні. Ця тема, серед інших, стала предметом для обговорень під час засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів, яке відбулось 15 січня в Брюсселі. Представники СБУ взяли участь в засіданні у складі офіційної урядової делегації України, яку очолив віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

  «Дуже добре, що реформа СБУ знаходиться у фокусі НАТО. Альянс висловив готовність підтримати комплекс реформ сектору безпеки України, зокрема й СБУ. Меседж був дуже чітким. Для нас дійсно важливо орієнтуватися на досвід та кращі практики країн-членів Організації в питаннях реформування служб внутрішньої безпеки», - зазначив уповноважений представник СБУ у складі української делегації Сергій Пунь.

  Українська сторона подякувала партнерам за підтримку та завірила, що реформа сектору безпеки – одне з ключових питань в державі сьогодні.

  «Україна має реалізувати зміни, які зроблять Службу безпеки більш сучасною та ефективною, ще більш орієнтованою на контррозвідувальну діяльність, боротьбу з тероризмом, захист державного суверенітету тощо. І саме на це направлений Законопроект щодо реформи СБУ, який сьогодні готується до розгляду в парламенті», - додав Сергій Пунь.

  Представники НАТО зі свого боку висловили підтримку територіальній цілісності та суверенітету нашої держави. І наголосили на тому, що активізація заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, забезпечення незалежності судової гілки влади та реформування СБУ є украй актуальними для України.

  Також міжнародні партнери з НАТО очікують, що найближчим часом, зокрема в рамках запланованого на кінець поточного місяця засідання Спільної робочої групи високого рівня Україна-НАТО з питань воєнної реформи, буде презентовано основні напрями реформування Служби безпеки України.

  Партнерська сторона запевнила українську делегацію у незмінній підтримці Альянсом нашої держави на шляху реформування.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ