Підконтрольні бойовикам ЗМІ назвали ім'я вбивці терориста Мотороли

  Сепаратистський сайт сконструював свою версію резонансного вбивства
  Безпосереднім вбивцею, який підготував вибухівку для командира і натиснув на кнопку детонатора, є Марк Озоліньш - громадянин Латвії. Про це без посилання на джерело інформації повідомляє сепаратистський сайт «ДНР» 24». «Чоловік працював в парі з ще одним найманцем, ім'я якого поки невідомо», - стверджує видання.
  • 19 Жовтня, 2016, 14:55
  • Розсилка
  За даними сепаратистів, терориста Моторолу ліквідував Марк Озоліньш
  За даними сепаратистів, терориста Моторолу ліквідував Марк Озоліньш

  Сепаратистський сайт сконструював свою версію резонансного вбивства

  Безпосереднім вбивцею, який підготував вибухівку для командира і натиснув на кнопку детонатора, є Марк Озоліньш - громадянин Латвії. Про це без посилання на джерело інформації повідомляє сепаратистський сайт «ДНР» 24».

  «Чоловік працював в парі з ще одним найманцем, ім'я якого поки невідомо», - стверджує видання.

  Повідомляється також, що диверсанта начебто заслали в ополчення на початку поточного року, а завербувала його Служба безпеки України в столиці Латвії. «На передовій чоловік входив у довіру, підкуповуючи необхідних людей», - пише підконтрольний бойовикам сайт.

  Як відомо один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув 16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й у Житомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Погрози Захарченка прокоментувала нардеп Надія Савченко: «Олександре, ти думай, що говориш! А то який ти після цього на х** офіцер?»

  У свою чергу генерал СБУ висловив думку, що після таких заяв Захарченка самого можуть «прибрати».

  Сьогодні, 19 жовтня, Моторолу поховали. Попрощатися з терористом зігнали 10 тис. мешканців окупованої території.

  Читайте також матеріали «Главкома» «Кто был никем, тот станет всем». Модель «успіху» Мотороли» та «Звідки взявся Моторола. 10 фактів з біографії терориста»


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ