Моторола припускав, що його можуть вбити соратники – російські ЗМІ

  Навіть серед своїх ставлення до Павлова було неоднозначним
  Загиблий терорист «ДНР» Арсен Павлов (Моторола) в одному з інтерв'ю зізнавався, що до нього неоднозначно ставляться навіть його соратники і що його можуть убити не лише українські диверсанти, а й хтось зі своїх. Про це розповіла журналістка телеканала «Теперішній час» Шахіда Тулуганова, яка брала у нього інтерв'ю, знімаючи
  • 18 Жовтня, 2016, 11:52
  • Розсилка
  <a href="/news/vatazhok-boyovikiv-dnr-motorola-zaginuv-v-donecku-zmi-377961.html"></a>Арсен Моторола Павлов
  Арсен Моторола Павлов

  Навіть серед своїх ставлення до Павлова було неоднозначним

  Загиблий терорист «ДНР» Арсен Павлов (Моторола) в одному з інтерв'ю зізнавався, що до нього неоднозначно ставляться навіть його соратники і що його можуть убити не лише українські диверсанти, а й хтось зі своїх. Про це розповіла журналістка телеканала «Теперішній час» Шахіда Тулуганова, яка брала у нього інтерв'ю, знімаючи фільм «Новоросія» у «ДНР», пише російське видання «Рідус».

  Тулуганова провела разом з Моторолою майже цілий день – на прес-конференції, полігоні і в донецькому аеропорту.

  За словами журналістки, Моторола тоді казав, що вже змирився зі своєю майбутньою долею. «Я – смертник, я це знаю і ставлюся до цього факту з холодним серцем», – сказав він.

  «Не на камеру Моторола побіжно зауважив, що ставлення до нього неоднозначне навіть серед своїх і що його можуть прибрати не тільки українські диверсанти, а й свої ж соратники», – зазначила журналістка.

  Один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув 16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й у Житомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Звідки взявся Моторола. 10 фактів з біографії терориста»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ