Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Політв’язень Клих підозрює, що хворий на рак шкіри та скаржиться на біль у серці

  • Розсилка
  Український політв'язень Станіслав Клих - Політв’язень Клих підозрює, що хворий на рак шкіри та скаржиться на біль у серці
  Український політв'язень Станіслав Клих

  Родина хоче, аби Клиха перевели до в'язниці в РФ в ту область, яка ближча до України, аби простіше можна було його відвідувати

  Український політв'язень Станіслав Клих підозрює, що хворий на рак шкіри. Він також поскаржився на сильний біль у серці та нирках. Попри такий стан здоров'я, Клиха повернули з лікарні Челябінська до в'язниці у Верхньоуральську.

  Про це у коментарі «Громадському» розповіла мати політв'язня Тамара Клих, яка розмовляла з сином телефоном 9 січня.

  «Він засмучений, що в лікарні Челябінська його протримали всього 5 днів. Він писав заяву, аби його обстежили, адже болить і серце, і нирки. Але в нього взяли аналіз сечі та крові, і на четвертий день вже відправили назад до в'язниці. Жодного діагнозу не поставили, - сказала вона.

  За її словами, Станіслав також скаржиться на проблеми з ногами - вони покрилися плямами, на п'ятці є тріщини. Клих підозрює, що в нього рак шкіри.

  Тамара Клих розповіла, що листи політв'язень не отримує, хоча родина пише йому двічі на місяць.

  «Для того, аби поговорити, мати замовляє у в'язниці дзвінок. Цього разу їм дозволили проговорити 15 хвилин. Відвідати сина Тамара Клих може раз на півроку, але каже, що їздити до Челябінська важко», - пише ЗМІ.

  «Стас каже, що йдуть чутки про його переведення на Сахалін. Він і згоден, аби його перевели чи туди, або туди, де Сенцов (український режисер, політв'язень Олег Сенцов утримується у колонії Лабитнангі на півночі РФ - ред). Адже говорить, що в цій в’язниці він вже задихається», - підкреслила мати політв'язня.

  Вона додала, що родина хоче, аби Клиха перевели до в'язниці в РФ в ту область, яка ближча до України, аби простіше можна було його відвідувати. Про це повинен клопотати адвокат.

  За словами Тамари Клих, захисник спілкується лише зі Станіславом, а матері політв'язня він не телефонує.

  Нагадаємо, минулого місяця політв’язень Клих майже тиждень провів у лікарні. 

  У середині грудня український політв'язень Станіслав Клих написав листа з російської колонії, в якому розповів про погіршення стану здоров'я, а також про підозру на рак.

  Нагадаємо, восени Клих на зустрічі з матір’ю поскаржився про скарги на біль у серці, нирках і ногах.

  Раніше матір Клиха розповіла, що її син скаржився, що в психіатричній лікарні його «накачали» психотропними препаратами.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ