Порошенко: Ніхто не проводитиме вибори за присутності військ окупанта

  Порошенко наголосив, що неможливо провести вибори на Донбасі, доки там перебувають російські війська
  Президент України Петро Порошенко знову заявляє про неможливість проведення виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей під час присутності там російських військ. Про це він сказав на спільній з прем'єр-міністром Норвегії Ерною Солберг прес-конференції в Осло. [READ_MORE] «Я не зовсім розумію, як ми можемо проводити
  • 18 Жовтня, 2016, 15:11
  • Розсилка
  Президент України Петро Порошенко та прем'єр Норвегії Ерна Солберг
  Президент України Петро Порошенко та прем'єр Норвегії Ерна Солберг

  Порошенко наголосив, що неможливо провести вибори на Донбасі, доки там перебувають російські війська

  Президент України Петро Порошенко знову заявляє про неможливість проведення виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей під час присутності там російських військ. Про це він сказав на спільній з прем'єр-міністром Норвегії Ерною Солберг прес-конференції в Осло.  «Я не зовсім розумію, як ми можемо проводити місцеві вибори під час присутності російських військ. У нас були такі вибори під час незаконної анексії Криму», – зазначив Порошенко.

  За словами президента, треба забезпечити демократичний і прозорий характер цих виборів, а для цього необхідно створити умови безпеки.

  «Жодна країна світу не піде на вибори під час присутності іноземних військ окупанта», – наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берліні для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та франції у Берліні також збирається Путін.

  Джерело: Інтерфакс-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ