рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Президент Молдови заявив, що готується замах на нього

  • Розсилка
  <p>За словами президента&nbsp; Молдови, йому повідомили, що його замовили &laquo;дагестанцям через одеське угруповання&raquo;</p> - Президент Молдови заявив, що готується замах на нього

  За словами президента  Молдови, йому повідомили, що його замовили «дагестанцям через одеське угруповання»

  Додон зачитав в ефірі смс-повідомлення від джерела, якому, за його словами, «можна вірити»

  Президент Молдови Ігор Додон заявив про підготовку замаху на його життя.

  Про це Додон сказав в ефірі передачі «Політика» на телеканалі TV8, повідомляє Newsmaker.

  За словами президента  Молдови, йому повідомили, що його замовили «дагестанцям через одеське угруповання».

  Додон зачитав смс-повідомлення від джерела, якому, за його словами, «можна вірити»: «Тебе тут замовили дагестанцям через Одесу, одеський імам. Ільяс - посередник. Аванс - один мільйон євро, всього - два. Одеське угрупування».

  У всьому президент Молдови звинувачує главу Демократичної партії Влада Плахотнюка, партія якого пішла в опозицію. «Ось бачите, як працює Демократична партія в Молдові», – сказав Додон.

  Нагадаємо, 8 червня в парламенті Молдови повідомили про створення тимчасової коаліції, до складу якої увійшли депутати з фракцій Партії соціалістів і політичного блоку «ACUM» (під угодою підписалися 60 депутатів). Усього в парламенті Молдови - 101 депутат.

  На засіданні було обрано спікера парламенту - голову Партії соціалістів Зінаїду Гречаний, а також затверджено новий склад уряду на чолі з Майєю Санду.

  Того ж дня Конституційний суд Молдови виніс вердикт про визнання неконституційними всіх прийнятих нинішнім складом парламенту 8 червня і в наступний період рішень, постанов і законодавчих актів. Інстанція вже винесла вердикти про неконституційність обрання Гречаний спікером, а Санду - прем'єр-міністром.

  У неділю, 9 червня, Конституційний суд тимчасово відсторонив від посади Ігоря Додона за його відмову розпустити парламент і призначити дострокові вибори, призначивши тимчасово виконуючим обов'язки президента заступника голови Демократичної партії Павла Філіпа. Філіп, у свою чергу, підписав указ про розпуск парламенту і призначення дострокових виборів на 6 вересня.

  Раніше повідомлялося, що Україна стурбована ситуацією в Молдові і готова допомогти у вирішенні наявних проблем.

  Держдепартамент США закликав сторони політичного конфлікту в країні до діалогу.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ