Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Президент Світового банку: Ми перевищили наш ліміт підтримки України

  • Розсилка
  Президент Світового банку Джим Йонг Кім - Президент Світового банку: Ми перевищили наш ліміт підтримки України
  Президент Світового банку Джим Йонг Кім

  У Світовому банку підкреслили, що Україні необхідно завершити процес реформ

  Світовий банк працює з Міжнародним валютним фондом, щоб отримати можливість надати Україні більшу підтримку. Про це заявив президент Світового банку Джим Йонг Кім під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Києві.

  «Я хочу сказати, що ми досягли й навіть перевищили наш ліміт підтримки України. Те ж саме зробив і МВФ. Але МВФ велика організація, набагато більша, ніж ми, і в них є понад трильйон доларів, які вони можуть надати як позику. Ми зараз працюємо дуже тісно з МВФ, щоб розширити цей ліміт і надати ще більшу підтримку, ще більше ресурсів для України, тому що я дійсно глибоко вірю в реформи в Україні і ми зробили нашу ставку на Україну. Ми фактично зробили найбільшу ставку у світі на цю країну, і зараз хочемо забезпечити успішність України», – сказав президент Світового банку.

  Він додав, що Україні необхідно завершити процес реформ і «здійснити ще декілька кроків для того, щоб забезпечити процвітання українців».

  Джим Йонг Кім зазначив, що Світовий банк підтримує запровадження ринку землі в Україні й створення незалежного Антикорупційного суду.

  Як повідомлялося, Світовий банк продовжує відслідковувати ситуацію з пенсійною реформою в Україні.

  У червні цього року Світовий банк схвалив концепцію партнерства з Україною на 2017-2021 роки, метою якого є «сприяння сталому й комплексному відновленню економіки України».

  У вересні 2017 року міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що Світовий банк за 25 років інвестував в українські проекти понад 11,6 мільярда доларів.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ