Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Призначена нова технічна експертиза зброї захоплених Росією українських катерів

  • Розсилка
  <p>В ході слідчих дій адвокати заявили клопотання про долучення доповіді УВКПЛ ООН, в якій захоплені моряки визнаються наділеними статусом військовополонених</p> - Призначена нова технічна експертиза зброї захоплених Росією українських катерів

  В ході слідчих дій адвокати заявили клопотання про долучення доповіді УВКПЛ ООН, в якій захоплені моряки визнаються наділеними статусом військовополонених

  У четвер і п'ятницю продовжилися слідчі дії щодо військовополонених українських моряків

  Російські слідчі призначили у справі захоплених українських моряків нову технічну експертизу для перевірки працездатності артилерійських установок захоплених військових катерів «Бердянськ» та «Нікополь».

  Про це у Facebook повідомив головний адвокат українських військовополонених Микола Полозов.

  «У четвер і п'ятницю продовжилися слідчі дії щодо військовополонених українських моряків. За ці два дні слідчі зробили ознайомлення адвокатів і військовополонених моряків Володимира Терещенка, Сергія Цибізова, Андрія Оприска з постановами про призначення нової технічної експертизи. Цього разу СУ ФСБ вирішило перевірити працездатність артилерійських установок МБАК «Нікополь» і МБАК «Бердянськ», - написав Полозов.

  Він додав, що в ході слідчих дій адвокати заявили клопотання про долучення доповіді УВКПЛ ООН, в якій захоплені моряки визнаються наділеними статусом військовополонених.

  «У найближчі два тижні з постановами про призначення технічної експертизи будуть ознайомлені всі 24 військовополонених українських моряка та їхні адвокати», - зазначив Полозов.

  Нагадаємо, Слідче управління ФСБ Росії у березні призначило проведення комісійної комплексної амбулаторної психолого-психіатричної судової експертизи щодо всіх 24 військовополонених українських моряків.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ