Росія перекидає на передові позиції снайперів - розвідка

Росія перекидає на передові позиції снайперів - розвідка

На Донбас повертаються після закінчення курсів снайперів російські найманці

На Донбас з навчальних центрів Південного військового округу ЗС РФ повертають снайпери після проходження курсів і сформовані з них групи видають себе за мирних жителів та переміщуються на цивільних авто.

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

«Командування російських окупаційних військ посилює передові позиції підрозділів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК найманцями, які з початку ц. р. повертаються після закінчення курсів снайперів у навчальних центрах Південного військового округу ЗС РФ. З числа зазначених осіб окупанти формують мобільні снайперські групи, які при виконанні завдань переміщуються вздовж лінії розмежування на цивільних легкових автомобілях, видаючи себе за мирних жителів», - повідомив речник.

За його словами, у такий спосіб противник намагається продовжувати приховано завдавати втрат особовому складу підрозділів Об’єднаних сил і не допустити стабілізації обстановки на лінії розмежування.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів