рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Росія залишається найбільшою загрозою для ЄС – резолюція Європарламенту

  • Розсилка
  Росія залишається найбільшою загрозою для ЄС – резолюція Європарламенту

  Європарламентарії визнали, що за нинішнього режиму у Москві зміни в агресивній російській політиці неможливі

  Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

  На цьому наголошується в ухваленій у середу резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС, повідомляє Укрінформ.

  «Європарламент відзначає, що Росія є найбільш безпосереднім джерелом гібридної і конвенційної (щодо застосування звичайних озброєнь – ред.) загрози безпеці ЄС та країн-членів, що також активно намагається підірвати європейську єдність, незалежність, основоположні цінності та міжнародні правила», - йдеться у тексті резолюції.

  Європарламентарії визнали, що за нинішнього режиму у Москві зміни в агресивній російській політиці неможливі, а також закликали країни-члени ЄС до зміцнення стійкості проти Росії та опрацювання довготермінової стратегії відносно цієї країни на засадах стримування.

  «Європарламент укотре заявляє про свою відданість у підтримці суверенітету, територіальної цілісності та політичної незалежності України, а також усіх країн «Східного партнерства» у межах міжнародно визнаних кордонів, згідно із міжнародним правом, нормами та принципами…», - наголосили у ЄП.

  Європарламентарії також укотре наголосили на повній підтримці політики невизнання анексії Криму Росією.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ