рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Путін хоче закріпити пріоритет конституції РФ над міжнародними рішеннями

  • Розсилка
  Значну частину виступу Володимир Путін присвятив змінам до російської конституції - Путін хоче закріпити пріоритет конституції РФ над міжнародними рішеннями
  Значну частину виступу Володимир Путін присвятив змінам до російської конституції

  Міжнародні рішення в Росії будуть діяти, якщо не суперечать конституції

  Президент Росії Володимир Путін має намір закріпити пріоритет конституції РФ над міжнародними договорами та рішеннями. Про це Путін повідомив у посланні Федеральним зборам.

  Значну частину виступу Путін присвятив змінам до російської конституції.

  «Необхідно внести зміни, які гарантують пріоритет Конституції. Це означає буквально наступне: вимоги міжнародних договорів і рішення міжнародних органів можуть діяти тільки в тій частині, коли вони не суперечать Конституції», - заявив він.

  Також Путін запропонував закріпити в Конституції РФ заборону депутатам, чиновникам і суддям мати іноземне громадянство; норму про те, що мінімальна зарплата не може бути нижче прожиткового мінімуму; розширення повноважень парламенту у призначенні уряду; статус президентської республіки і так далі.

  Російський президент закликав провести референдум щодо змін до Конституції. Як зазначила глава ЦВК Росії Елла Памфілова, всеросійський референдум може пройти вже в цьому році.

  Нагадаємо, раніше Путін запропонував внести зміни й до української Конституції. Зокрема, він виступив за закріплення в ній особливого статусу Донбасу.

  Джерело: РБК-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ